Richard Moorman     
Emmen
Vechtsport
UwSportSchool.NL

Allard van der Meer  
Heerenveen
CIOS Heerenveen - NOC Trainer
Voetbal / Zwemmen / Inline Skating
Allard04_5@hotmail.com

Martin Kroon          
Nieuw Vennep
Werkzaam in het Schaatsen, Zwemmen
Kilidude@yahoo.com

Paul Mensink           
Nijmegen 
Fysiotherapeut
Vrije halter principes in revalidatie
Mensink_Paul@hotmail.com

Marwin Oeldrig        
Arnhem / Apeldoorn
Vechtsport trainer
Vestigingsmanager manager Fit for Free Apeldoorn
M.Oeldrig@me.com

Tijmen van Oostenbrugge   
Wageningen
Sportdocent & Topsport Coordinator
Universiteit Wageningen
Trainer: Roeisters en Top-Wielrennen
Voetbal    Zie: De Pers

Tijmen.Oostenbrugge@wur.nl

Jasper  Stam           
Den Haag
Top Waterpolo speler (de Zijl - Leiden)
StudieSport en Bewegen - Trainer
Werkt voorlopig in Miami
jasper.stam91@gmail.com
Bibiane Weijers          
Breda
Top tennister
Bibber_druifje@hotmail.com

M-E Trainers

Dit is het collectief van trainers dat training aanbiedt
op een andere basis dan de bekende  kracht-training.
Als groep genereren wij kennis en praktische ervaring
om de voorwaarden voor de top-prestatie te verbeteren.


OPLEIDING: 2 jaar    


Wat is Movement Efficiency?
M-E is letterlijk het verbeteren van coordinatie en de bewegings-efficiëntie.
Deze methode is ontstaan in de internationale topsport sinds midden jaren 1980. Als M-E op de juiste manier ingepast wordt in uw trainingsproces dan werkt de winst van M-E door op alle trainingen.

Dit betekent
1- Minder blessures !
2- De normale training leidt tot betere resultaten
3- Geen onnodige toename van het lichaams-gewicht
4- Wél verbetering van het vermogen zoals sprong en sprint en kracht

Als u (klassiek) geschoold bent verwacht u waarschijnlijk (kracht)training die uitgedrukt wordt in belastingen  (percentages, kilos) en omvang (herhalingen,
gewichten, tonnage) en het trainen voor het verbeteren van oa de kracht.

M-E wordt met eenvoudige middelen bereikt.
De training (1 á 2x per week) wordt aangepast aan de sport én aan de persoon.
M-E leidt tot betere prestaties dan kracht-training zónder de bekende nadelen.



Dit zijn de Movement Efficiency Trainers
Erwin de Bruijn
Amersfoort
Oud Tri-Atleet
Eigenaar CrossFit Amersfoort
info@ErwinDeBruijn.com


Bart Bijvoet
Amsterdam
Wielrennen / Veldrijden
SportenMetBegeleiding.NL
Werkt met mensen met beperking
T-LOR Toepassing
Bart@SportenMetBegeleiding.NL


Yves Paulus - BELGIE
2960 Brecht / Antwerpen
Volleybal / Trainer
Paulus.Yves@skynet.BE


Ton Leenders
TRAINING - VOEDING - SUPPLETIE - TOPSPORT   (meer dan 250 paginas info)